Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy serwisu
Rozumiem
Urząd Gminy Rachanie

Rada Gminy

Szczegółowe wyszukiwanie

Wybierz kadencję:

Imię i Nazwisko Informacje Kadencja Kolejność
Krzysztof Gryglicki Telefon:084 647 11 03
Email:
2006-2010 1
Zbigniew Osuch Telefon:084 647 11 03
Email:
2006-2010 2
Beata Godzińska Telefon:084 647 11 03
Email:
2006-2010 3
Zdzisław Jamroż Telefon:084 647 11 03
Email:
2006-2010 4
Stanisława Kubecka 2006-2010 5
Janusz Łukowski Telefon:084 647 11 03
Email:
2006-2010 6
Maciej Marczewski Stanowisko: Członek Rady Gminy
Telefon:084 647 11 03
Email:
Obowiązki:

Zastępca Przewodniczącego Komisji Inicjatyw Społecznych, Budżetu i Finansów oraz Spraw Gospodarczych.

Członek Komisji Rewizyjnej.

2006-2010 7
Bożena Osuch Stanowisko: Członek Rady Gminy
Telefon:084 647 11 03
Email:
Obowiązki:

Członek Komisji Inicjatyw Społecznych, Budżetu i Finansów oraz Spraw Obywatelskich.

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej.

2006-2010 8
Danuta Skiba Telefon:084 647 11 03
Email:
2006-2010 9
Józef Plebański Stanowisko: Członek Rady Gminy
Telefon:084 647 11 03
Email:
Obowiązki:

Członek Komisji Inicjatyw Społecznych, Budżetu i Finansów oraz Spraw Gospodarczych.

Członek Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowie, Pomocy Społecznej i Porządku Publicznego.

2006-2010 10
Witold Reyman Telefon:084 647 11 03
Email:
2006-2010 11
Leszek Piwko Telefon:084 647 11 03
Email:
2006-2010 12
Jan Urban Telefon:084 647 11 03
Email:
2006-2010 13
Edward Wysocki Stanowisko: Członek Rady Gminy
Email:
Obowiązki:

Członek Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska.

Przewodniczący Komisji Inicjatyw Społecznych, Budżetu i Finansów Oraz Spraw Gospodarczych.

2006-2010 14
Krzysztof Gryglicki Stanowisko: Przewodniczący Rady Gminy
Telefon:084 647 11 03
Email:
2010-2014 15
Zdzisław Jamroż Stanowisko: Wiceprzewodniczący Rady Gminy
Telefon:084 647 11 03
Email:
2010-2014 16
Mieczysław Tyski Stanowisko: Wiceprzewodniczący Rady Gminy
Telefon:084 647 11 03
Email:
2010-2014 17
Sylwester Gliński Stanowisko: Członek Rady Gminy
Email:
Obowiązki:

Członek Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska.

Członek Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Porządku Publicznego.

2010-2014 18
Edward Król Stanowisko: Członek Rady Gminy
Email:
Obowiązki:

Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska.

Członek Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Porządku Publicznego.

2010-2014 19
Henryk Kusiak Stanowisko: Członek Rady Gminy
Email:
2010-2014 20
Maciej Marczewski Stanowisko: Członek Rady Gminy
Telefon:084 647 11 03
Email:
Obowiązki:

Zastępca Przewodniczącego Komisji Inicjatyw Społecznych, Budżetu i Finansów oraz Spraw Gospodarczych.

Członek Komisji Rewizyjnej.

2010-2014 21
Wiesława Miazga Stanowisko: Członek Rady Gminy
Telefon:084 647 11 03
Email:
2010-2014 22
Aleksander Nowosad Stanowisko: Członek Rady Gminy
Telefon:084 647 11 03
Email:
2010-2014 23
Bożena Osuch Stanowisko: Członek Rady Gminy
Telefon:084 647 11 03
Email:
Obowiązki:

Członek Komisji Inicjatyw Społecznych, Budżetu i Finansów oraz Spraw Obywatelskich.

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej.

2010-2014 24
Wiesław Pałczyński Stanowisko: Członek Rady Gminy
Telefon:084 647 11 03
Email:
Obowiązki:

Zastępca Przewodniczącego Komisji Rolnictwa i ochrony Środowiska.

Członek Komisji Inicjatyw Społecznych, Budżetu i Finansów oraz Spraw Gospodarczych.

2010-2014 25
Józef Plebański Stanowisko: Członek Rady Gminy
Telefon:084 647 11 03
Email:
Obowiązki:

Członek Komisji Inicjatyw Społecznych, Budżetu i Finansów oraz Spraw Gospodarczych.

Członek Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowie, Pomocy Społecznej i Porządku Publicznego.

2010-2014 26
Jadwiga Tomczyk Stanowisko: Członek Rady Gminy
Telefon:084 647 11 03
Email:
Obowiązki:

Członek Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska.

Członek Komisji Rewizyjnej.

2010-2014 27
Edward Wysocki Stanowisko: Członek Rady Gminy
Email:
Obowiązki:

Członek Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska.

Przewodniczący Komisji Inicjatyw Społecznych, Budżetu i Finansów Oraz Spraw Gospodarczych.

2010-2014 28
Zbigniew Żdan Stanowisko: Członek Rady Gminy
Email:
Obowiązki:

Członek Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska.

Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Porządku Publicznego.

2010-2014 29
Zbigniew Żdan Stanowisko: Przewodniczący Rady Gminy
Email:
2014-2018 30
Zdzisław Jamroż Stanowisko: Z-ca Przewodniczącego Rady Gminy
Telefon:084 647 11 03
Email:
2014-2018 31
Małgorzata Pukaluk Stanowisko: Z-ca Przewodniczącego Rady Gminy
2014-2018 32
Sylwester Gliński Stanowisko: Członek Rady Gminy
Email:
2014-2018 33
Krzysztof Gryglicki Stanowisko: Członek Rady Gminy
Telefon:084 647 11 03
Email:
2014-2018 34
Maciej Marczewski Stanowisko: Członek Rady Gminy
Telefon:084 647 11 03
Email:
2014-2018 35
Wiesław Pałczyński Stanowisko: Członek Rady Gminy
Telefon:084 647 11 03
Email:
2014-2018 36
Robert Poszelężny Stanowisko: Członek Rady Gminy
2014-2018 37
Jan Redka Stanowisko: Członek Rady Gminy
2014-2018 38
Adam Seńko Stanowisko: Członek Rady Gminy
2014-2018 39
Jadwiga Tomczyk Stanowisko: Członek Rady Gminy
Telefon:084 647 11 03
Email:
2014-2018 40
Sławomir Tucki Stanowisko: Członek Rady Gminy
2014-2018 41
Mieczysław Tyski Stanowisko: Członek Rady Gminy
Telefon:084 647 11 03
Email:
2014-2018 42
Jan Urban Stanowisko: Członek Rady Gminy
Telefon:084 647 11 03
Email:
2014-2018 43
Dariusz Żabiński Stanowisko: Członek Rady Gminy
2014-2018 44
Wiesław Pałczyński Stanowisko: Przewodniczący Rady Gminy
Telefon:084 647 11 03
Email:
2018-2023 45
Zdzisław Jamroż Stanowisko: Zastępca Przewodniczace Rady Gminy
Telefon:084 647 11 03
Email:
2018-2023 46
Joanna Bajer Stanowisko: Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
2018-2023 49
Marek Draczka Stanowisko: Radny Gminy Rachanie
2018-2023 50
Barbara Bielewicz Stanowisko: Radna Rady Gminy
2018-2023 51
Dorota Ciołko Stanowisko: Radna Rady Gminy
2018-2023 52
Marcin Grzesiuk Stanowisko: Radny Rady Gminy
2018-2023 53
Alina Hołojuch Stanowisko: Radna Rady Gminy
2018-2023 54
Bogusław Jakubiec Stanowisko: Radny Rady Gminy
2018-2023 55
Adam Kolbus Stanowisko: Radny Rady Gminy
2018-2023 56
Stanisława Kubecka Stanowisko: Radna Rady Gminy
2018-2023 57
Agnieszka Maścibroda Stanowisko: Radna Rady Gminy
2018-2023 58
Marzena Pijajko Stanowisko: Radna Rady Gminy
2018-2023 59
Robert Puźniak Stanowisko: Radny Rady Gminy
2018-2023 60
Piotr Swatowski Stanowisko: Radny Rady Gminy
2018-2023 61
Imię i Nazwisko Informacje Kadencja Kolejność